PRIVATUMO POLITIKA

 Norint užsisakyti prekes iš Parduotuvės www.lemuras.lt, klientas turi įvesti visą informaciją, kuri yra nurodoma registracijos formoje. Pažymėti privalomi laukai, kurie turi būti tinkamai užpildyti užsakymo vykdymui. Parduotuvė patvirtina, jog registracijos faktas kartu nereiškia, jog Klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Klientui pageidaujant gauti Parduotuvės informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.

 Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini Kliento asmeniniai duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti pristatymui būtini duomenys. parduotuvė patvirtina, kad tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. bet kokios kitos Kliento asmeninės informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims, bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būtų atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

 Klientas, užsiregistruodamas Parduotuvėje, bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, kad jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes Parduotuvėje. tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

 Klientas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

 Parduotuvė patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.